Recenzja MMA Pro Fighter


MMA Pro Fighter jest kolejną grą browserową na Facebooku. Jak sugeruje tytuł, skupia się ona na walkach MMA (Mixed Martial Arts). Tworzymy swoją postać, wybieramy dwie sztuki walki z listy sześciu – brazylijskie jiu-jitsu, kickboxing, boks, muay thai, wrestling lub judo – i jedziemy.
Gra polega na toczeniu kolejnych pojedynków. Dla urozmaicenia na wyższych poziomach odblokowujemy takie opcje, jak bossowie, liga czy walka z gangiem albo też ułożenie dokładnej listy technik, z jakich korzystamy. Istnieje także opcja wzięcia sobie znajomego jako „ucznia” – otrzymujemy wówczas premie w zależności od jego postępów.
Energia i życie regenerują się bardzo szybko (1 życie/1 min.; 10 energii/1 min), toteż w ciągu krótkiego posiedzenia można zrobić sporo. Nasz rozwój ogranicza jednak znacznie wieczny brak pieniędzy – za które kupujemy nowe techniki, urządzenia do treningu albo napoje energetyczne.
Przy kupowaniu technik nie jest się ograniczonym do wybranych na początku dwóch sztuk walki. Wręcz przeciwnie, wszechstronność bardzo się przydaje. Na liście technik są również kombosy, ale te są bardzo drogie.
Jeśli chodzi o szatę graficzną, nie można narzekać. Możemy wybrać twarz, kolor skóry i włosów naszej postaci, a także dokupić jej tatuaże, rękawice, szorty i inne ozdóbki. Gra jest utrzymana w szaro-czerwonej tonacji. Walki są prezentowane w postaci opisów + małe ikonki technik. Menu są bardzo wygodne i raczej trudno o pogubienie się. Przyczepić się można tylko do nie zawsze pojawiających się opisów w dymkach.

MMA Pro Fighter jest grą, która spokojnie może rywalizować z poznanymi przeze mnie tytułami Zyngi (Mafia Wars i Vampire Wars). Szkoda tylko, że lista oferowanych sztuk walki nie obejmuje np. karate czy kung-fu.

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Notes, Polski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s