O mnie


Jestem studentką drugiego roku anglistyki.

Zainteresowałam się fantastyką w 2003 albo 2004 roku, kiedy to kolega pożyczył mi Baldur’s Gate. Później były książki (Tolkien, Sapkowski), a potem już wsiąkłam w Forgotten Realms.

Piszę na poważnie (wcześniejsze moje teksty nadawały się tylko do kosza) od długiego czasu, to jest od 2005 roku. Zaczęłam dłuższym fikiem w formie powieściowej w fandomie Forgotten Realms, ale ostatnio napisałam też pewne krótsze teksty (do fandomów HP, BG, FR).

Zawsze miałam bogatą wyobraźnię, a pisanie pozwala mi przekazać swoje pomysły. Dodatkowo jest ono ucieczką od szarej, nudnej (i często trudnej) codzienności.

Powiedziałam „często trudnej”? To dlatego, że mam mózgowe porażenie dziecięce i głęboki niedosłuch. Ale nie pozwalam, żeby moje problemy rządziły moim życiem.

Piszę zarówno po polsku, jak i po angielsku. Niektóre z moich opowiadań zostały już przeze mnie przetłumaczone na angielski.

Możecie znaleźć moje opowiadania w wielu miejscach: na Polterze lub na Mirriel (tylko po polsku); na Potions & Snitches (tylko po angielsku); lub na DeviantArt albo FF.net (zarówno po polsku, jak i po angielsku).

—————————————————

Moje zainteresowania

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s